Instalace tapet

Moderní tapety

Tapety se staly nedílnou součástí moderních bytů, rodinných domů, kancelářských prostor, hotelů, salonů, prodejen a provozoven, zkrátka všude tam, kde se prosazuje design. Dnešní tapeta nejen dobře vypadá, ale plní i úlohu zateplení a odhlučnění interiéru.

Široký sortiment barev a vzorů

Díky nepřebernému množství barev a zajímavých moderních stylů si u nás vyberou i Ti nejnáročnější z Vás. Široký sortiment umožňuje výběr podle Vašich přesných představ, případně Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné tapety.

Materiály

Vliesové tapety
se díky unikátním vlastnostem těší stoupající oblibě. Jsou plně omyvatelné, vysoce odolné proti otěru a jejich velká prodyšnost zamezuje vzniku plísní. Vliesové tapety se lepí se za sucha (lepidlo se nanáší pouze na stěnu) a snadno se strhávají, také za sucha v jednom kuse a beze zbytku.

Vinylové tapety
jsou vyhledávány pro svoji voděodolnost. Hodí se do kuchyní, koupelen, chodeb, chat a chalup. Proto i výběr vzorů je tomuto podřízen. Vzory imitují kachle, kachličky, cihlové a kamenné zdi, korek, různé obklady i abstraktní vzory.

Papírové tapety
jsou vyhledávány pro svoji nízkou cenu. Výběr levných papírových tapet není tak široký jako u vliesových nebo vinylových tapet. Je to dáno tím, že papírové tapety jsou většinou s dětskými motivy nebo jednoduchými vzory určenými na chaty, chalupy, do chodeb. Tedy všude tam, kde potřebujeme jen stěnu překrýt, srovnat a zamaskovat nerovnosti.

Inspirujte se v naší fotogalerii: